Torrent

Latasin tuon BitTorrent-4.20.1. Mutta kun menen johonkin sivulle ja painan vaikka nyt lostin jakson kohalta download ni se ei mee sinne torrentiin. Miksi??
6775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Lataa tämä torrentti ja valitse avaa. Sitten se torrent avaa automaattisesti sun lataussoftan jos se ei ole auki jo valmiiksi. Jonka jälkeen vain hyväksyt latauksen ja siinä se odottelet valmistumista.

    Äänestä

siis ei mee minne? Se torrent tiedosto avataan sillä client ohjelmalla ja jos sillä on seedejä eli lähteitä se alkaa latautumaan.

Äänestä
  • Sen clientin saa?

    Äänestä

  • Loverss kirjoitti:

    Sen clientin saa?

    Se sun ohjelmas on client.
    SAMA ASIA!

    Äänestä

minä haen torrentin (download) työpöydälle.
klikkaan sitä pari kertaa niin ohjelma avautuu (bitcomet) ja sieltä vaan klikkaan että lataa. tietysti pitää palomuuri olla avoin ohjelmalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loverss kirjoitti:

Latasin tuon BitTorrent-4.20.1. Mutta kun menen johonkin sivulle ja painan vaikka nyt lostin jakson kohalta download ni se ei mee sinne torrentiin. Miksi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu