voiko laittaa

hääjuhliin kravatin tilalle rusetin?
3650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...mutta ei se ole kovin tyylikäs, ellei kyseessä ole alle 15-vuotias gosse.

Äänestä

Jos tämä kyseinen henkilö ei ole yli 28 nii suosittelen TAKIN,VALKOSEN PAIDAN JA SEN ALLE TUMMAT ESIM. T-PAIDAN NIIN NÄYTGTÄÄPÄ HYVÄLTÄ..
Jos on vanhempi niin suosittelen kravaattia...

Äänestä

On tilaisuuksia jossa solmiota ei voi pitää solmukkeen tilalla, mutta periaatteessa aina voi solmion korvata solmukkeen.

Rusetin kanssa on ongelmana se, osaatko sitoa sen?

Ainoa mikä näyttää miehen kaulassa halvemmalta kuin valmiiksi sidottu rusetti, on kissaeläinkuosiseen kankaaseen puettu mirri.

http://www.ihmiskunta.org/wp/?p=204

Äänestä

Kommentoi aloitusta


???? kirjoitti:

hääjuhliin kravatin tilalle rusetin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu