Onko kukaan teistä käynyt täällä ja millä menitte?
Olin ajatellu mennä sinne tuolla London plus passilla mutta nyt aloinkin epäröidä että mahtaakohan se sinne kuitenkaan toimia :/ Täytyy varmaan soittaa ja otta selvää.
Jos jollakin kokemuksia paikasta lukisin mielelläni.
Bicester village, Oxfordshire
3
400
Vastaukset
- Agatha
Ihan ok paikka, itse menin sinne omalla autolla. En tiedä onko se nyt matkan arvoinen bussilla, aika pieni alue. Jos vain shoppailla haluat ja et ole ennen käynyt, on Bluewater- ostoskeskukseen Kentissä helpompi mennä ja paljon enemmän kauppoja. Löytyy myös hyvät nettisivut.
- smudge
Ma menin Oxfordista bussilla, kestaa about 20 minsaa. Ihana shoppailupaikka, mut en tiia viitsisinko Lontoosta asti sinne lahtea. Sieltako siis olisit tulossa? Kivoja liikkeita, hinnat alennettuina ainakin mulle tosi sopivia! =)
- Merkkari
olen unohtanut kertoa matkastamme.
Kävimme siis tuolla junalla matka oli ihana koska siellä ollessamme oli juuri tämä kovin helle... Juna oli ilmastoitu joten matka meni nopeasti:)
Halpaa kyllä oli kun oli vielä lisä alennuksiakin.
Paljon kalliita vaatteita edullisemmin.
Mutta kyllähän tuollaisille merkki vaatteille jää alennustenkin jälkeen vielä paljon hintaa jos vertaa halvempiin vaateketjuihin ihan älyttömästi ei sieltä tullut ostettua mutta jotain kuitenkin, Timberleikin kenkiä,dieselin ja leviksen farkkuja ja paitoja ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604956Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362249Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582099- 2032032
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2131324- 89946
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä17929Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai47913- 66867
Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v12819