Sigrasta kalan

Onko kellään vastaavaa kokemusta sigrasta?
Käyttäessäni sigraa tulevat silmänympärykset pulleiksi ja punaisiksi. Kestää useita tunteja ennenkun palautuu normaaliksi.
41480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

että cialiksesta tulee joillekin ko. oire. Minulla sigra aluksi vähän teki silmiin punoitusta, joka näkyi vielä aamulla, mutta ensi kertojen jälkeen se oire poistui. Kannattaisko kokeilla pienemmällä annoksella tai vaihtaa ainetta ?

Äänestä

Eihän sitä silmiin pidä laittaa...

Äänestä

että alkoholin vaikutuksestakin joillakin seisoo silmät päässä.

Äänestä
  • ...jotain tekemistä tämän kysymyksen kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmät ? kirjoitti:

Onko kellään vastaavaa kokemusta sigrasta?
Käyttäessäni sigraa tulevat silmänympärykset pulleiksi ja punaisiksi. Kestää useita tunteja ennenkun palautuu normaaliksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu