miten ihmeessä

miten sen vamu puun saa rikottua golden rod cityn lähellä olevasta paikasta?! ALAN SCHOOL BOYN LUOTA!
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tälläin:
Ekaksi juttelet sen tytön kanssa joka on sen alanin lähellä. Sitten se lähtee ja se menee sen salin oikeanpuoleiseen taloon. Sitten juttelet hänelle siellä ja hän antaa sinulle Squrtlebottlen tai jonkun sellaisen. Sitten menet sen puun luokse ja käytät sitä Squitlebottlea siihen puuhun. Ja sitten se heilahtaa ja haastaa sinut otteluun. Se ei olekkaan puu vaan 20 lvl Sudowoodoo! Se kannattaa ehdottomasti pyydystää, koska niitä ei ole peliss kuin yksi!

Äänestä
  • Sitä Squirtbottlea ei mielestäni saa, ennen kuin on voittanut Goldenrodin salilla eli gymissä Whitneyn.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku kirjoitti:

miten sen vamu puun saa rikottua golden rod cityn lähellä olevasta paikasta?! ALAN SCHOOL BOYN LUOTA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu