Harry Potter ja viisastenkivi

jos ois mitään "huikauskoodia" Harry Potter ja Viisasten kivi pelin Voldemortin voittamisessa,niin APUWA!!!!
myös pienimuotoiset helpit otetaan vastaan....
2321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

no mä ainaki sain sen sillaan voitettua et taijoin sitä peilii mikä siinä oli...
ja välillä taioin sitä ite ukkelia...se oli todellaki vähä sekava!!! nii ja yritä kaataa ne tolpat sen voldemorin päälle nii siltä lähtee energiaa. toivottavasti oli apuu:)

Äänestä
  • kiitos kokeillaan!!! ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarvitseva... kirjoitti:

jos ois mitään "huikauskoodia" Harry Potter ja Viisasten kivi pelin Voldemortin voittamisessa,niin APUWA!!!!
myös pienimuotoiset helpit otetaan vastaan....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu