No jätkät kertokaas pari juttua tyhmälle tyttörukalle.
Ensteks minkälaisii alushousuja käytätte? Onko ne sitten löysät vai kireät.. jotain siltä väliltä??
Korjailetteko *SEN* asentoa. Eli jos se jää osoittamaan ylös tai sivuille niin käännätteks parempaan asentoon?
kysyn siksi kun olen hieman eri mieltä kundifrendin kanssa että onko näillä mitään väliä. eikö se ole epämukavaa jos vehkeet sojottaa ties minne????????
Ensteks minkälaisii alushousuja käytätte? Onko ne sitten löysät vai kireät.. jotain siltä väliltä??
Korjailetteko *SEN* asentoa. Eli jos se jää osoittamaan ylös tai sivuille niin käännätteks parempaan asentoon?
kysyn siksi kun olen hieman eri mieltä kundifrendin kanssa että onko näillä mitään väliä. eikö se ole epämukavaa jos vehkeet sojottaa ties minne????????
Vastaukset 13
Vanhimmat
Oikaisuksi sulle. Yleensä miehillä ei pullota normaalioloissa.Vehje lepää "vasemmassa lahkeessa" yleensä, odottamassa erektiota...!
Miks just vasemmassa lahkeessa? Onks ne homoja joilla on oikeessa lahkeessa?
Ei se tee homoks tietenkään jos on oikeessa lahkeessa, mutta on yleisempää, että penis on hiukan vino vasemmalle kuin oikealle. En tiedä mistä se johtuu, mutta me ollaan juteltu tästä kavereiden kanssa ja kaikki sano, että ne pitää penistä vasemmassa lahkeessa, koska se on sinne päin vino. Myös minulla on näin.
Se vasemmalle osottaminen johtuu siitä, että useimmat (tässä tapauksessa pojat) on oikeakätisiä, eli siis myös masturboidaan oikealla. Testaapas joskus vasurilla, ei käy ei;) Mut jos vaihat lopullisesti vasempaan käteen, niin huomaat eron jossain vaiheessa. Viimeistään siinä kun kyrpä on kääntynyt oikealle.
Minusta kyrpäni osoitti vasemmalle ennen kuin aloitin edes runkkauksen.
Poikkeus vahvistaa säännön;)
Tottakai käytän alushousuja.
Mielestäni paras asento "sille" on vinosti ylä vasempaan!
Mä käytän ainaki suht timmejä boxereita ja joudun korjailemaan asentoa sillon tällön vaik pikkunen ois löysäkin. Inhan tuntunen jos se taittuu kaksinkerroin. Saati sitte jos se on täydessä taisteluvalmiudessa
Pidän sitä yleensä niin että se pullottaa mahdollisimman näkyvästi. Yleensä uimarannalla pistän sen "mukavahingossa" uimahousujen puntista näkyville ja marssin pitkin rantoja.. Se on niin uskomattoman kiihottavaa että yleensä se on pystyssä kun se saa raitista ilmaa ihmisten näkösällä..
koiliseen, tuu kattoo!
mä pidän yleensä aika tiukkoi boksereit, ja korjailen "SEN" asentoo vähän välii..
Eiköhän osana pullotuksessa ole myös et kuinka ison omaa... Jos on iso senhän on pako pullottaa... Ja mä käytän tiukkoja boxereita ja pakosti joutuu korjailemaan munan asentoa... ja mulla on silloin tällöin jommassa kumassa lahkeessa tai sitten sivulle päin.. tai sitten kun lähtee käymään illalla ulkona pitää laittaa sillein et pullottaa koko ajan...
onko tässä maailman vanhin suomi24 keskustelu?