toinen333 kehitysvammainen?

Mikä ihmeen idiootti tämä toinen333-nimimerkkiä käyttävä tapaus oikein on? Välillä kun sitä tekstiä lukee niin vaikuttaa idiootin tai pahasti jälkeenjääneen kirjoituksilta.
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

....
Tommoset toinen333 tapaukset pitäs lähettää Vladivostokkiin jakamaan yksinkertaisia mielipiteitä.

Äänestä
  • molemmat.kyllä tekin olette oikein todella tyhmia kun tämä turha aihe tänne taas.oikein idiootteja olette.helvetti mitä paskapäitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä tapaus kirjoitti:

Mikä ihmeen idiootti tämä toinen333-nimimerkkiä käyttävä tapaus oikein on? Välillä kun sitä tekstiä lukee niin vaikuttaa idiootin tai pahasti jälkeenjääneen kirjoituksilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu