kun jostain syystä ei voi rekisteröityä?
On mennyt niin "vähäveriseksi" tämä keskustelu että olisin ottanut muutaman uuden nikin ja aloittanut keskustelun oman erinomaisen itseni kanssa, ei onnistunut. Neuvokaa pitääkö keksiä myös uudet "oikeat" nimet vai miten systeemi toimii?
On mennyt niin "vähäveriseksi" tämä keskustelu että olisin ottanut muutaman uuden nikin ja aloittanut keskustelun oman erinomaisen itseni kanssa, ei onnistunut. Neuvokaa pitääkö keksiä myös uudet "oikeat" nimet vai miten systeemi toimii?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vain muutama tunti sitten itse rekkasin itsellenin kunnon kahvimerkin. Ihe, että meni läpi. Nykyisin ei muut kuin Fazer saa laittaa suklaatakaan siniseen pakkaukseen.
kun mä pistin tippuun katrinaa nyt yökaffeks.
Sitä Löfbergin lila ei enää ol kaupois,
oli hyvää ja laadukast.
Ajattelin ottaa nikikseni Allihopan, eli kaikki
niinku yhes. Tää oli alottajalle vinkiksi,
ettei sit samaa sattus vahingoks otta.
(voit ottaa jos halut)
Mä nyt nautin tästä pimeestä yöstä,ko on
sellanen kiva vähä ku mustanhämärä ja
kohta meen sitä
kaffet ulos parvelle nauttimaan.
Ihana rauhallist muutonki tääl ny, ei edes
tuule yhtä, eik ole hyttyse ininä.
Korvat lepää raskaa työviiko jälke.
Yritin rekisteröityä, sanottiin, että olen jo tehnyt sen.
Yritin kirjoittaa sillä nimimerkillä, sanottiin, että se on jonkun toisen nimimerkki.
En tosiaan ymmärrä, mitä merkitystä tuolla rekisteröitymisellä on, kun sitä ei saa käyttää.
Eikös koneen pitäisi hyväksyä vain yksi nimimerkki.
olla siinä että mulla on jo liian monta nimimerkkiä. En tosin voi niitä käyttää kun olen unohtanut mitä ne oli tunnusluvut ja salasanat myös. Niinpä niin, ahneella on paskanen loppu.