Räkän katkera nöyrtyminen!

Räkä-raasu joutui miltei tusinan urheilijan nöyryyttämäksi jo aika-ajoissa. Ei mitään uutta autourheilussa. Kunnia Schumille!
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nico -poika oli tulosluettelon neljänneksi viimeisenä.

HAHAHAHAHHAAHAHAHAAHAHAAH

Siitä ei tule mitään!

Äänestä

palstoille puhumaan nöyrryyttämisestä siitä. MARS MARS!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ratojen kunkku kirjoitti:

Räkä-raasu joutui miltei tusinan urheilijan nöyryyttämäksi jo aika-ajoissa. Ei mitään uutta autourheilussa. Kunnia Schumille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu