Nature Park koodeja

Hammeri

Onko Nature Parkkiin, siis Nokia 2600 löytyvästä pelistä olemassa koodeja, kun muihinkin ko. puhelinmallin peleihin koodeja on löytynyt. Kiitos vastanneille!

5

854

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mumma

      Vastauksestani ei ole sinulle kyllä apua, kun en osaa neuvoa hankinnassa. Minulla peli oli valmiina Nokian kännykässä. Mutta halusin kirjoittaa siksi, että peli on minusta tosi kiva. Se on armollinen peli: juuri kun kaikki kasautuu, voikin tulla pelastaja pyyhkimään koko kertyneen hankalan rivin pois. Tai virhe voi ollakin etu seuraavien merkkien laskeutuessa peliin. Ehkä se ylläpitää myös hiukan valppautta ja virittää hoksottimia,kun liikaa ei voi ennalta laskelmoida tulevia tilanteita.Kiinnostaisi jopa kuulla, millaisia ovat muiden maksimipisteet! Toivottavasti löydät pelin!

      • ennätys

        Tuli pelattua uusi ennätys 1199. Siinä meni kyllä kaikki täysin putkeen, enkä usko että mitenkään voin enää rikkoa tuota ennätystä. Aikaisempi ennätys oli reilu 800.


      • Nimimerkki111
        ennätys kirjoitti:

        Tuli pelattua uusi ennätys 1199. Siinä meni kyllä kaikki täysin putkeen, enkä usko että mitenkään voin enää rikkoa tuota ennätystä. Aikaisempi ennätys oli reilu 800.

        Pari viikkoa sitten sain puhelimen, oon tota jonkun verran pelannu ja nyt ennätys 1580 ja rapiat. Rupee kovasti nopeutumaan loppuvaiheessa, näppäinvirheet kostautuu heti.


      • jeba2009
        Nimimerkki111 kirjoitti:

        Pari viikkoa sitten sain puhelimen, oon tota jonkun verran pelannu ja nyt ennätys 1580 ja rapiat. Rupee kovasti nopeutumaan loppuvaiheessa, näppäinvirheet kostautuu heti.

        Enkat 1921, sen jälkeen ei kerkee edes liikuttaa palikoita kun putoilevat sieltä. Aiempi enkka jotain 1500 ja luulin ettei siitä paremmaksi voi enää saada...


    • tyyppi123

      mun mielestä ei pitäs olla.:( jos oon väärässä nii korjatkaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      122
      2263
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      58
      2197
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1875
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      31
      1485
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      95
      1437
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1407
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1171
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      66
      1170
    9. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1170
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      69
      1030
    Aihe