Windows herjaa: Ohjelma ei läpäissyt Windows-logotestiä. Onko muilla samanlaisia ongelmia? Kyseessä on siis softa joka tulee Motorola puhelimien mukana. Vähän nihkeästi toimii..
Motorola Phone Tools
3
592
Vastaukset
- cascada
Minullakin takkuilee pahasti... Joten ottaisin tietoa myös vastaan???
- Kyllästynyt
Ihan on tuttu ongelma, puhelin on päivitetty.Mutta softasta en tiedä näkyy olevan versio 3.11 d .Puhelimen päivityksestä ei ainakaan ollut apua.(Puhelin on v 3:nen)Kyseinen toosa taitaa muutenkin olla aika vika-altis.Kun katselee palstojen otsikoita.Olishan,se mukava kun saisi kuvat pc:lle joskus.Mutta ei taida auttaa muuta kun,vaihtaa merkkiä.Enpä ainakaan enää motorolaa osta.
- vinkkarille
softilla, joita ei olee tiettyyn aikaan mennessä " hyväksytetty" mikkisoftalla, tulee tuo ilmoitus. Ei merkitystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 672801
- 462554
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4312217- 792128
- 951956
- 321692
- 121526
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171477Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?261283Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil181165