Kiteytetty kysymys

- asun vuokralla
- haluan omaan
3302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asut vuokralla ja haluaisit niin maan pirhanasti omaan?

Äänestä
  • Mitä h-vettiä, oletko joku selvännäkijä?

    Äänestä

  • Kiteyttäjä kirjoitti:

    Mitä h-vettiä, oletko joku selvännäkijä?

    mieltä. Paitsi, että möi 2005 lopussa ja osti uuden samana vuonna. Mv tuli 45 % alk.per hinnasta. Syy: Kasvualue ja sama on uuden kohdalla kasvualue joka takaa, että hinnat ei ainakaan laske. Itse odotan n 5 % nousua ja 5 v sisällä noin 12 - 18 % nousua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiteyttäjä kirjoitti:

- asun vuokralla
- haluan omaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu