Toijota aiheuttaa työttömyyttä

Vain täydellinen idiootti ostaa japsikippoja
varsinkaan kun japanilaiset eivät osta meiltä
yhtään mitään.(no ehkä poronsarvea hiukan..:)
€u ja €urooppa se olla pitää,oli merkki mikä
hyvänsä.
3137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hän kun ei osaa kirjoittaa!!

Äänestä
  • Älä turhaan lausu HERRASI nimeä :):):):)

    Äänestä

eikö ne saksalaiset just polttanu meiltä lapin et
ostele sinä vaan niit saksalaisia ja liity
hitlerin hinttikerhoon.

ja sehän on jo todettu että heikoimmilla autoilla
ajavat tulevat huutelemaan tänne palstalle jossa
keskustellaan AUTOISTA.

volkkarit haisee mädälle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VW on auto kirjoitti:

Vain täydellinen idiootti ostaa japsikippoja
varsinkaan kun japanilaiset eivät osta meiltä
yhtään mitään.(no ehkä poronsarvea hiukan..:)
€u ja €urooppa se olla pitää,oli merkki mikä
hyvänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu