Paljon huomenna näköjään lähdössä

Nyt kaikki tänne viestiä:
1. Mikä lentokenttä?
2. Hotelli
3. Kuinka pitkä loma?
71295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ja miksi?

Äänestä

Helsinki-Vantaa, Sunny Beach hotelli Iskar, kaksi viikkoa.

Antoisaa reissua kaikille!

ps. vastaahan aloittaja itsekin. :D

Äänestä

Turusta, Opal, vain viikon reissu

Äänestä
  • Yhdyn edelliseen kirjoittajaan ;) Siis Turusta Opaliin viikoksi. Kova matkakuume... Miksi-kysyjälle vastaus: siksi, että on kiva fiilistellä alkavaa lomaa.

    Äänestä

Lähdemme torstaina aamulennolla SB:lle.Vähän sateet vähensivät matkakuumetta..mutta iloisin mielin matkaan ja säätiedot näyttävät nyt hyviä kelejä.Hotellina Oasis..tavataan SB:llä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuten mekin.... kirjoitti:

Nyt kaikki tänne viestiä:
1. Mikä lentokenttä?
2. Hotelli
3. Kuinka pitkä loma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu