Harrastaako täällä kukaan onanointia. Minä harrastan kolme kertaa päivässä. Aamulla päivällä ja illalla.
hei!
Repa
2157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tässä tekstissäsi on hieman virheitä -johtuen varmasti nuoresta iästäsi. Vanhemmille tuo onanointi ei nimittäin ole enää niin jännää että siitä jaksaisi kirjoitella. Koulussa oppii lisää äidinkieltä, mutta jos tuo onanointi vaivaa, niin käänny opettajan puoleen siinäkin asiassa. Huono omatuntosi voi haitata myöhemmin.
Opastan kuitenkin hieman:
"Minä harrastan kolme kertaa päivässä. Aamulla päivällä ja illalla."
Tämä kuuluisi kirjoittaa: "Minä harrastan kolme kertaa päivässä: aamulla, päivällä ja illalla."
Voisihan sen myös kirjoittaa: "Minä harrastan kolme kertaa päivässä, aamulla, päivällä ja illalla", ei ole pakko käyttää kaksoispitettä. Toi Repan malli kylläkin on hieman epäselvä, koska se vain kertoo "Harrastan kolme kertaa päivässä" ja "Aamulla, päivällä ja illalla", koska lauseet on erotettu pisteellä suora yhteys puuttuu. Lauseitten rakenteita muuttamalla saataisiin kylläkin varmasti aikaan Repaankin miellyttävä muoto jossa voitaisiin käyttää pistettä.
Ole silti huoleti Repa sillä onanointisi on aivan luonnollinen tapa tyydyttää omia seksuaalisia halujaan, ja varmastikin lähes 100% ihmisistä sitä aika ajoin harrastaa. Ensi kerralla tosin voisit kirjoittaa tällä palstalla jostakin muusta kuin onanoinista, yhtään onanoinnin miellyttävää kliimaksia väheksymättä. Kokeile vaikka kirjoittaa valokuvauksesta joka on kuitenkin palstan pääasiallinen puheenaihe.