Auttakaa...!

Latasin tuossa vähän aikaa sitten sellasen ohjelman kun Bit Torrent ja nyt en tiedä mitenkä niitä ladattuja videoita voi katsoa! Apua tarvitaan.
4377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuule sitä saa aivan vapaasti RIKOLLISET hakata päätään seinään kun ei VARASTAMINEN olekaan niin helppoa! Mahtaa vituttaa.

Äänestä

Mistähän videoista mahtaa olla kyse? Haiskahtaa rikolliselta toiminnalta...

Äänestä

selvittää itse noita asioita, anna olla. Netissä on kyllä kaikki tieto valmiina ainakin englanniksi.

Äänestä

Menet Add/Remove Programs ja sieltä uninstalloit BitTorrent-softasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdcfvg kirjoitti:

Latasin tuossa vähän aikaa sitten sellasen ohjelman kun Bit Torrent ja nyt en tiedä mitenkä niitä ladattuja videoita voi katsoa! Apua tarvitaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu