mikä on koodi jolla saa kaikki tarpeet vihreiksi!?

Siinä se tulikin.!!!
5584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

jos sulla on yöelämää - lisäosa, koodi on: Maxmotives . Sen laitat, ja kaikki tontilla olevat saa täyteen palkit...

Äänestä
  • kirjoita naapurustonäkymässä boolProp testingCheatsEnabled true. sitten voit vedellä tarvepalkkeja vihreiksi.. ^^

    Äänestä

  • Mulla ei ole yöelämää-lisäriä ja silti toimii se maxmotives- koodi :P

    Äänestä

  • AnCku89 kirjoitti:

    Mulla ei ole yöelämää-lisäriä ja silti toimii se maxmotives- koodi :P

    Onkos sulla sitten Kauppa Auki-lisäri?

    Äänestä

  • hemohessi kirjoitti:

    kirjoita naapurustonäkymässä boolProp testingCheatsEnabled true. sitten voit vedellä tarvepalkkeja vihreiksi.. ^^

    ja myös taidot voi vedellä niiku tarpeetki. :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastatkaa kirjoitti:

Siinä se tulikin.!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu