Tomtom vs Navicore

Kumpi parempi, jos käytössä 6670 ja N70, toimivatko kummatkin molemmissa puhelimissa?
5684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

N70 ei kait toimi kumpikaan, vielä...?

Äänestä

... sama Navicore-kortti ei toimi/ole käytettävissä molemmissa puhelimissa? Tomtomin sitä vastoin on, olenko ymmärtänyt tuoteselosteista oikein?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietityttää kirjoitti:

Kumpi parempi, jos käytössä 6670 ja N70, toimivatko kummatkin molemmissa puhelimissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu