Tänään sen sit näin...hih...enää ei sit tarvii tuotakaan aprikoida.Siis...hemmo tuli jollain h...vetin isolla muovimuotilla valoihin tyttö(tuskin tyttöystävä)kyydissä ja kuinkas ollakkaan jalat hitto ei lähteneetkään tapeilta pois (kohtalainen massu miehellä)ja ei ku koko kyyti kyljelleen asfaltille....ei kyllä pitäisi mut ainaskin minuu meinasi pikkasen hymyilyttää....hih...varmaan oli potan sisälläkin kuula punasena.Onneksi ei kummallekkaan käynyt pahemmin....vain ego taisi kärsiä:)
Kyykkypyörän vaaroja..ko?
5
1817
Vastaukset
Tiätkö miksi H-D.ssä pitää olla pitkä keula?
Ettei parta jää jarrutuksissa etupyörän alle.
he..he- Kosan
Vaikka laitoitkin viestin varmaan iva ja vittuilumielessä,niin pakko tunnustaa,että itselle MEINAS josku käydä samoin.Ajoin tyhmänä tossut jalassa ja kunpysähdyin risteykseen,oli tossunnauha mennyt vaihdepolkimen taakse ja jalka ei silloin irronnut tapilta.Onneks nopea,kova potku sai nauhan solmun aukeamaan ja sain kuin sainkin jalan maahan ennenkuin kaaduin.
- sullen...
tee seuraavan kerran vähän pitävämpi solmu.
- Kosan
sullen... kirjoitti:
tee seuraavan kerran vähän pitävämpi solmu.
Tarvii tehdä tietysti LYHYEMPI solmu.Joko lyhentää nauhoja tai tehdä kaksi solmua päällekkäin.No,ajosaappaitahan tietysti enimmäkseen käytän.
- ixx
olet nähnyt unta saatanan runkkari
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815