hyväksikäyttö nukkuessa?

Onko siis mahdollista käyttää henkilöä (miespuolista) nukkuessa hyväksi (naisen)? Heräisikö siinä miespuolinen aina väkisellä vai voisiko siinä tapahtua jokin unissakävelyefekti, olisikin unissanaimista:) Ei mutta vakavasti, onko tollanen mahdollista ja onko tapauksia?
77300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Norjassa nainen tuomittiin raiskauksesta, kun oli alkanut imemään nukkuvan miehen munaa.

Muista tämä, kun matkustat Ruotsinlaivalla, sillä Ruotsissa raiskauksesta saa aina ehdottoman vankeustuomion. Suomen ja Ruotsin meriraja on hieman Ahvenanmaasta länteen ja se ylitetään Helsinki-Tukholma reitillä noin kello 4.55 aamuyöllä, joten homman pitäisi tehdä ennen tätä kellonlyömää, jos haluaa saada syytteen mieluummin Suomen puolella.

Äänestä

Raamatussa mainitaan yks tapaus jossa äijän kaks tytärtä käytti sitä hyväksi sen nukkuessa. Lukekaa Raamattua, se on oikeesti rivompi kirja ku Jallu tai Kalle.

Äänestä

Juu onnistuu se ainakin meillä onnistui. Miehenä siis kirjoitan ja pikana se meni näin: Viime kesänä oltiin tuttava pariskunnan luona viikonloppu mies on ns lapsuudenkaveri. Hänelle on sattunut hieman ns pihtaava vaimo ja kaverini n40v on edelleenkin kuten terve mies on aktiivinen mutta vaimo harvemmin innostuu mistään.
Minulle taas on sattunut vaimoksi ,pistän kädet kyynärpäitä myöden risttiin hyvin hyvä antava vaimo ei tarvitse maanitella vaan saan pika helpotuksen lähes milloin tahdon .
Niinpä usein vaimon jo oltua vuoteessa hetken unisena saan hipsiä vaimon taakse ja kyljellään kun on niin vain lasken vaimon pikkuhousuja ,on muuten aina sievät pitsiset ,työntää ehdottomasti glidillä liukastetun kalun sisään ja 2-5min ja lähden pesulle ja vaimo joko jatkaa nukkumistaan tai myös pesulle .
Näin on eletty n20v ja hyvin sujuu. No nyt aiheeseen.Vaimon ollessa hyvin suopea lähes kaikkeen ehdotin että josko minä ja kaverini ensi viikonloppu matkallamme sinne tuttava perheeseen panisimme sinun näytellessä nukkuvaa ,vastaus oli ehdoton ei mutta jatkoin jutustelua ja viimein vaimo sanoi että no jos noin itse tahdot ja ei tule jälkipuheita niin jooo mutta hän siis vaimo ei tiedä sitten asiasta mitään . JIPPPPIIIII paras vaimo minulla. No niin oltiin myöhään ylhäällä ja naiset menivät jo nukkumaan niin me miehet jäätiin vielä ylös ja naisitahan sitä puhutaan muutenkin niin sanoin että meidän vaimoa voi panna unissaankin ja jo mies innostui aiheesta ja kerto ettei hänen muijaa ikinä voi niin herätellä johon minä tietty että mitäs jos käytäs minun muijaa varovasti herättämättä kumpikin lykkimässä? kaverini että noinko vaan ja minä siihen että kyllä! mietti tovin ja sanoi että jos se sinulle käy niin sinun jälkeesi mielihyvin. Eikun minä vierashuoneeseen missä vaimo jo nukkui ja hipsin hiljaa seläntakse ja kuten oltiin vaimon kanssa sovitt ei hänellä olut edes housuja jalassa ja kassista glidiä kaluun ja ihan turhaa oli pahus märkä pimpsa valmiiksi näemmä osasi odottaa että pian tapahtuu.
no joo minä ruiskasin sissän ja vaimo ns nukkui vaan huom vaimo siis oli mukana jutussa.Kaverini seivästeli vieressä ja hiljaa sänkyyn vaimon taakse ja sovitteli kaluaan vaimoon ja voi jessus miten kiihottavaa oli katsoa kun vieras mies alkaa hiljalleen lykkimään vaimoon!!!! mutta hieman säpsähdin kun vaimo ynähteli enempi mutta siten jatkoi niin sanottua nukkumistaan ja joku alta 10min ja kaveri nousi hiljaa pois ja mentiin pesulle . Kaveri onneline kuin hangon keksi samoin minä ja hipsittiin hetkisen kuluttua kumpikin vaimojemme viereen. Kun menin oman vaimon viereen vaimo sanoi että tykkäsitkö ja upeaahan se oli niin vaimo sanoi että aika jännittäjä tyyppi oli kaverisi kun ei osunut oikeaan paikkaan vaan anukseen! alkoi painumaan kaverini kalu ja ei halunut estellä että onnistuisi (kuultava kertoi pelästyneensä ettei saisikaan vierasta kalua sisäänsä) juoni van antoi panna anustansa ,on sitä ooneksi harrastettu muutenkin paljon. ja niin kaverini pani anaaliin ja kun myöhemmin jutusteltiin asiast että on sinun vaimolla ihmeen tiukka pimpsa ! heh empä viitsisnyt kerto totuutta .
Niin että onnistuu se nukkuvan pano varmasti mutta voi kun minullekin tulisi tuommoinen kohdalle milellään saisi imeskellä harva se yö kun nukun.

Muuten minun tarina on sitten ehdottoman totta ja mikä parasta kesäloma alkaa ensiviikolla ja taas mennään yöksi samaan paikkaan heh.

Äänestä
  • Noloi provoi. Toivottavast kukaa ei ota noita tosissaan.

    Äänestä

  • jooh, sinähän se taas...satujasi jakelet:)

    Äänestä

  • Bruhahahaha kirjoitti:

    Noloi provoi. Toivottavast kukaa ei ota noita tosissaan.

    Eipä tarvitse uskoa muta totta kirjoittelen harmi vaan kehnolla tyylillä pikaisesti eli ei ole tervon ja taabermannin tapaan tarkistettu mutta totta.

    Äänestä

Tyttöystäväni kertoi luettuaan nämä viestit käyttäneensä minua useasti hyväksi kun olen nukkunut. Olen kai luullut nähneeni unta ja on seisonut. En ole tästä tyttöystävälleni vihainen, olen vain yllättynyt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asdfasdfds kirjoitti:

Onko siis mahdollista käyttää henkilöä (miespuolista) nukkuessa hyväksi (naisen)? Heräisikö siinä miespuolinen aina väkisellä vai voisiko siinä tapahtua jokin unissakävelyefekti, olisikin unissanaimista:) Ei mutta vakavasti, onko tollanen mahdollista ja onko tapauksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu