Riidoissa Christinan kanssa!

??=?/(=/(

Ritelevätkö rapkunkku Eminem ja popin prinsessa Christina Aguilera edelleen? Aiankin vielä vuosi sitten diivat olivat kovastiki eri mieltä asioista. Sotahan puhkesi käyntiin v.2001 kun Eminem pilkkaksi Agileraa ja Spearsia musavideossaan ja biisissään

3

1855

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tuo riita Eminemin ja Christinan välillä puhkesi kun MTV teki jonkin ohjelman Aguilerasta, ja siinä sitten soi Eminemin joku video(My Name Is?) jonka jälkeen Christina kommentoi Eminemin ja Kimin suhdetta. Eminem näki ohjelman ja veti herneet nenään.

      Jotenkin tuollattis se lähti käyntiin koko juttu, ja sen jälkeen Christina on "saanut" ylimääräistä mainosta Eminemin biiseissä.

      Tuohon että onko riita vielä käynnissä en osaa sanoa, mutta miksei se olisi.

      • tiemtäkseni

        Aguilera eminem ovat jo sopineet sotansa,ainakin lehtijuttujen mukaan. Tiedä sitten onko se totta!? Jossain oli myös juttu kuinka Chris ja Eminem olivat halailleet jonkin juhlan takahuoneissa(ilmeisesti sovintoyritys käynnissä ollut?)joten ridasta ei siis ole aikoihin huhuttu.


      • jou90147293
        tiemtäkseni kirjoitti:

        Aguilera eminem ovat jo sopineet sotansa,ainakin lehtijuttujen mukaan. Tiedä sitten onko se totta!? Jossain oli myös juttu kuinka Chris ja Eminem olivat halailleet jonkin juhlan takahuoneissa(ilmeisesti sovintoyritys käynnissä ollut?)joten ridasta ei siis ole aikoihin huhuttu.

        eikun eminem oli kysynyt silloon kun se oli julkassut sen slimm shady levyn cristinalta alatko...cristina oli sanonut ei,ja eminem oli seuraavalla levyllä haukkunut cristinaa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      130
      2738
    2. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      68
      1616
    3. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      232
      1308
    4. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      105
      1251
    5. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      11
      1168
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      67
      1115
    7. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      92
      1026
    8. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      998
    9. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      44
      988
    10. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      969
    Aihe