usp

koneessa väittää windous xp,jotta saisin toimiin mitä pitäisi tehä, ne on intekroituna
pitäisi saada toimiin
7347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

usp = USB
windous xp = Windows XP
intekroituna = integroituna

Muutenkaan viestistä ei saa mitään selvää.

Äänestä
  • Luin ja nauroin. Kaverilla on AATEEKOO-ongelma. Ei saisi nauraa.

    En minäkään tolokkua saanut mikä se ongelma on!
    Varmaan jotain vikaa koneessa tai ohjelmissa.

    Äänestä

siis USB liittimet ei toimi ?mitä tehdä?

Äänestä
  • ajurit ihan ekaksi

    Äänestä

  • Jos siellä USB:n toisessa päässä on joku laite, esim. printteri, laita siihenkin ensin virta päälle.

    Laita piuhat kiinni ja käynnistä kone uudestaan.

    Jo toimii!

    Äänestä

  • Lasse Lainasto kirjoitti:

    Jos siellä USB:n toisessa päässä on joku laite, esim. printteri, laita siihenkin ensin virta päälle.

    Laita piuhat kiinni ja käynnistä kone uudestaan.

    Jo toimii!

    ja järkevää tekstiä paperille!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei toimi kirjoitti:

koneessa väittää windous xp,jotta saisin toimiin mitä pitäisi tehä, ne on intekroituna
pitäisi saada toimiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu