Voisikohan joku opastaa minua tuon .tk:n kanssa? Kun alkaa rekisteröimään omaa kotisivuaan 1. vaiheessa on ylimpänä teksti:
YOUR WEBSITE URL
mitä tuohon kenttään tulee laittaa? Pitääkö itselläni olla jo valmiina oma kotisivu, jonka osoite tuohon laitetaan, vai?
APUA .tk kotisivujen kanssa!
3
447
Vastaukset
- Ruussi
laitat siihen kotisivujesi osoitteen.
- jakw
Mikäs järki siinä on, jos olen ensimmäisiä sivujani tekemässä, eikä siis edellisiä ole! Noh, missäs saisin tehtyä jonkun nopean kotisivun tuohon tarkoitukseen.
- Ruussi
jakw kirjoitti:
Mikäs järki siinä on, jos olen ensimmäisiä sivujani tekemässä, eikä siis edellisiä ole! Noh, missäs saisin tehtyä jonkun nopean kotisivun tuohon tarkoitukseen.
Offers free domain names in the form of "yourname.tk". Includes URL redirection and forwarding service.
Tarjoavat vain ilmaista domainnimeä, ei kotisivutilaa. Tee kotisivut vaikka palveluntarjoajasi palvelimelle tai
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911254Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221108- 48824
- 70820
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53760Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50695- 33672
- 60659
- 52637
- 50625