Eli, kun lataan mod the simssistä sen jutun, että voi käyttää mitä tahansa vaatteita kun on raskaana, niin miten sen voi ladata? Olen rekannut sinne ja koittanut ladata, mut sitten kun käynnistän simssin, niin siihen tulee se joku laatikko että ne voi haitata tai jtn. sellasta. Toivoisin pikaista apua! :)
Mod the sims hack!
Merindea
7375
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Moi! Kun olet ladannut sen hackin sieltä, pura se ja laita Downloadseihin. Mulla tuli ainakin sellanen laatikko, että "Ota ladatut osat käyttöön". Siellä on sellaset kohdat kun "Ota osat käyttöön" ja "Älä ota osia käyttöön" [tai jotain tähän tapaan] Laita ruksi siihen ota osat käyttöön. Sitten kun simisi tulee raskaaksi ja kun se vaihtaa äitiysvaatteisiin, niin ne vaatteet pysyy sillä päällä. :D
oon kyl tehny niin, mutta jos on ne vaatteet päällä, niin mulla ei pyöristy se maha... :( Entäs sinulla? Mitä pitäis tehä??
Nyt kun laitan naissimini raskaaksi ja mahan pitäisi pyöristyä, niin tulee vaihtoehdot: cancel, reset ja delete. AUTTAKAA! :(
PAina reset..Jos painat delete se poistaa joko simin,tai raskauden...cancelista en tiiä
sitten se tulee uuestaan. :(
..painat uudestaan reset niin kauan että se poistuu se laatikko. Ellei toimi, paina cansel.
Kiitos kaikille vastanneille! Tätä nykyä pelini toimii ihan normaalisti. :) Thanks! ♥