katso

HEI MULLA ON NYT fI VERKKOTUNNUSPALVELUN SALASANALISTA JA MULLA VALMIS WEB SIVU NIIN MITEN VOIN YHDISTÄÄ KUN EN YMMÄRRÄ HYVIN NÄISTÄ VOIKO JOKU PLIIS SELITTÄÄ SE MITÄ PITÄÄ TEHDÄ?

mulla koulun host name user name salasana ja port number eli siirtänyt ne palvelimeen?
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

PITÄÄKÖ KIRJOITTAA NOIN ISOLLA?

Äänestä

Kannattaisko jutella sen koulun verkkotuen kanssa? Tai kysyä maikalta? Tai jotai?

HUUTAMINEN on rumaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänne kirjoitti:

HEI MULLA ON NYT fI VERKKOTUNNUSPALVELUN SALASANALISTA JA MULLA VALMIS WEB SIVU NIIN MITEN VOIN YHDISTÄÄ KUN EN YMMÄRRÄ HYVIN NÄISTÄ VOIKO JOKU PLIIS SELITTÄÄ SE MITÄ PITÄÄ TEHDÄ?

mulla koulun host name user name salasana ja port number eli siirtänyt ne palvelimeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu