n70 automaattinen näppäinlukko?

Onko n70 automaattista näppäinlukkoa? Jos on niin missä?
79246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Niin miten se laitetaan?

    Äänestä

  • Kekekkee kirjoitti:

    Niin miten se laitetaan?

    ton kaapelilla tai infrapunalla puhelimeen tai jos ei oo niin kirjota vaikka toi osote wappi/netti selaimeen puhelimessa niin puhelin osaa varmaan asentaa.

    Äänestä

  • mulla toimi. Ei lähde asennus ei niin millään.

    Äänestä

  • NokiaN70 kirjoitti:

    mulla toimi. Ei lähde asennus ei niin millään.

    samalta sivulta kyllä toisen linkin, jolta asennus onnistui: http://fuse.stc.cx/autolock/ Ja sieltä se, jossa mainitään N70

    Äänestä

Minä imutin V1.0 for s60 3rd ed.Toimii ainakin E70,ssä.Käytän siinä reilua viivettä 40s,menee samalla lukkoon kun näytönvalot sammuu.kaiken varalta ihan hyvä jos jää näppikset auki

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kekekke kirjoitti:

Onko n70 automaattista näppäinlukkoa? Jos on niin missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu