d asema

mitensaan vapautettua d asemasta tilaa että voin eheyttää sen? että miten v...... pääsen käsiksi niihin pirstoutuneisiin tiedostoihin?
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Deletoi fileitä.

Äänestä

Ei siitä asemasta tarvitse vapauttaa tilaa jotta sen voisi eheyttää. Eheytys: Käynnistä/Ohjelmat/Apuohjelmat/Järjestelmätyökalut/Levyn eheytys.
Älä käytä muita ohjelmia eheytyksen aikana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


domppeli kirjoitti:

mitensaan vapautettua d asemasta tilaa että voin eheyttää sen? että miten v...... pääsen käsiksi niihin pirstoutuneisiin tiedostoihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu