SOF2!

-.-' mikä koneessani on??
Minulla on vaan 5 servua aina??
O.o!!!!!!!!
Serkuillani ja naapurillani on tuhansia ja mul on vaa 5 voisko kertoo why se on nii??
mitä pitäis tehä??
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Internet niin löytyy paljon servuja. Siis siitä missä on lanit ja muut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alo1ttelija kirjoitti:

-.-' mikä koneessani on??
Minulla on vaan 5 servua aina??
O.o!!!!!!!!
Serkuillani ja naapurillani on tuhansia ja mul on vaa 5 voisko kertoo why se on nii??
mitä pitäis tehä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu