waitride?

25 v takana kivikkoista ja karikkoista elämää.. Tuleeko tästä tulevasta lukuvuodesta vähänkään parempi? Vai tuleeko tätä kakkaa niskaan jatkuvasti? Moni asia on hyvinkin, mutta nämä tietyt jutut vaivaavat..
2147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuleen,kilpeäsi kivitetään. Puolustaudu. Mitä pelkäät? Nouse vastarintaan. Älä suostu olemaan syntipukki.
[email protected]

Äänestä
  • :) mukavaa kun käytit aikaasi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenhaibane kirjoitti:

25 v takana kivikkoista ja karikkoista elämää.. Tuleeko tästä tulevasta lukuvuodesta vähänkään parempi? Vai tuleeko tätä kakkaa niskaan jatkuvasti? Moni asia on hyvinkin, mutta nämä tietyt jutut vaivaavat..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu