Plasma tv: n

Plasmatöllöä ei kuulemma saa putsata kostealla liinalla joten mites siitä tahrat pyyhitään? Pelkällä mikrokuituliinalla? Lähteekö kuivalla mikrolla?
1470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aineena neutraali-liuos. Äläkä paina lujaa kuvaruudun pintaa, koska plasma on siitä huonoa teknologiaa että ns. ruudun pikselit saattavat vahingoittua helposti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puhdistus? kirjoitti:

Plasmatöllöä ei kuulemma saa putsata kostealla liinalla joten mites siitä tahrat pyyhitään? Pelkällä mikrokuituliinalla? Lähteekö kuivalla mikrolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu