Veikkaan..

..että tällä "olen HD-MIES" pökiöllä ei oo ollu edes mopoa ikinä,vittu ei varmaan raukka edes tiedä mikä HD on.
Helvetin häirikkö.
2532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eikä se ainakaan mikään MIES ole...

Äänestä

Täällä kirjoittava "olen HD-Mies" ja aasi kävelivät tiellä toisiaan vastaan.HD-Mies sanoi aasille:Minä olen HD-Mies.Aasi sanoi HD-Miehelle:Ja minä olen hevonen.Sitten kummatkin purskahtivat nauruun ja jatkoivat matkaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


busa kirjoitti:

..että tällä "olen HD-MIES" pökiöllä ei oo ollu edes mopoa ikinä,vittu ei varmaan raukka edes tiedä mikä HD on.
Helvetin häirikkö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu