Yritin eilen rekisteröityä,ja kaikki sujuikin hyvin siihen asti, kun käskettiin odottaa sähköpostiosoitteen testausta. Ei ole kuulunut vastausta. Syötin sinne kuitenkin kaikki tietoni. Huolestuttaa.
Miten rekisteröinti onnistuu?
toistaiseksi rekisteröimätön
4691
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
testaus toiminut jos laitoin hotmailin osoitteen, mutta kun pistin oman operaattorini sähköpostioson, niin vahvistus onnistui.
nimimerkkini .Oli siinä hankaluuksia ,mutta ne johtui ihan omasta kömpelyydestäni. Vanha meni mitätömäksi ,se kyllä kummittelee täällä vielä mutta en pääse sillä enään kirjoitteleen ,Laitoin hakemuksen useampaan kertaan ja näin se sitten onkin täällä taas .Kuva ei ole oikeen onnistunut ,aionkin sen muuttaa piakkoin :=)
sinnikkaasti yritin,aina toppas samaan kuin tuolla edella olevankin,olen matkoilla sitten joskus syyskuussa ehka yritan taas.
Kiva kun on uusia jasenia,kertoisiko elamastasi ulkomailla?
ei sinne päinkään ja kyllähän minut nyt pitäisi tuntea olenhan edellisellä nikilläni ollut täällä tosi kauan .
Olen eläkkeellä ollut jo 7v .Tässä minun elämässäni ei ole mitään ihmeellistä kerrottavaa ,olen täällä lähellä omaisiani ,tytär ja poika ovat perheineen lähellä myös .Isänikin oli eläkkeensä jälkeen täällä --hän on kyllä ollut kuolleena jo kauan .minulla ei Suomessa taida olla niinpaljoa sukua kun täällä Ruotsin puolella.