Onko kokemuksia, miten kaikki on toiminut?
Varatut matkat, liput ja hotellit?
Ajatuksena kun olisi omatoimiloma Kuubassa,
ja matkasuunnitelman teko olisi käsillä.
Varatut matkat, liput ja hotellit?
Ajatuksena kun olisi omatoimiloma Kuubassa,
ja matkasuunnitelman teko olisi käsillä.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvä kamu näki sen aivan spurgukunnossa noin kuukausi sitten Helsingissä. Kyseessä oli sama äijä eikä kaksoisolento. Tavannut hemmon että sen pojan aiemmin muissa merkeissä.
Siis Spurgukunnossa. Ei missään päivän pari ryyppyputkessa.
Jos siitä noussut ylös niin kait jatkaa liiketoimiaan.
Siis aiotko omatoimilomalle vai Folken matkalle?
Folken firma on sitten rekisteröity Panamaan
jonne rahasikin katoavat.
Ajatuksenamme on lähteä omatoimisesti niin, että jokin matkatoimisto hoitelee lento- ja hotellivaraukset valmiiksi ja sitten reissattaisiin ominpäin perillä useammassa kohteessa.
Kyseltiin lentoja, hotelleja yms. juttuja mm.FWTlta ja ainakin vastauksia, tietoa yms on tullut, mutta...
Suomessa on satoja matkatoimistoja jotka hoitaa
homman takuulla luotettavammin kuin panamalainen
Folke West Travel.
Kohdematkatkaleva, eBookers, Area, SMT, jne jne
Areasta vain hyviä kokemuksia. Hintakin kilpailukykyinen. Laitahan tietoa tulemaan, kunhan suunnitelmat etenevät. Itselläkin Kuuba yksi unelmakohde, kunhan ensin hoitelemme jo maksetun matkan (Areasta!) muualle Lattareihin!
Hei !
Olen käyttänyt Matkapörssiä, ja on toiminut hyvin,
kokeile
kaksi kertaa olen ollut oma toimi matkalla Kuubassa ja kaikki sujuu kuin rasvattu.
Yksityismajoitukset ovat hyviä ja halpoja ja parhaan ruuan saa pienistä yksityisistä ravintoloista eli perheellä on olohuoneessa muutama pöytää ja itse laittavan ruuan. Kuuba on huippu maa.