Viitsisikö joku auttaa (:

Tietääkö kukaan mitään tosi hyvää meikkivoidetta tai mitään vastavaa iholle jokka ei oikeen normi meikkivoide pysy? :S tarvisin kipeästi apua :S pitäs lähtee kaveriporukalla ruotsiin bilettään mutta on tuollainen ongelma nuorella naisella.

kiitos jos joku vastasi :)
2492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ite käytän kahta meikkivoidetta sekasin ja pysyy paremmin ja värikin hyvä :D
se on mun keino, emt tepsiikö muille ja miten vaikuttaa pysymiseen..

Äänestä

ne kalleimmat meikkivoiteet on niitä parhaimpia..niin se vaan on..rahalla saa. Kannattaa marssia liikkeeseen ja kysyä apua..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


APua kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitään tosi hyvää meikkivoidetta tai mitään vastavaa iholle jokka ei oikeen normi meikkivoide pysy? :S tarvisin kipeästi apua :S pitäs lähtee kaveriporukalla ruotsiin bilettään mutta on tuollainen ongelma nuorella naisella.

kiitos jos joku vastasi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu