pakko??

onko tuoreruokaa aivan pakko antaa marsulle joka päivä?
8386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

..., mutta hyvä olisi.

Äänestä
  • tuota tuoreruokaa.

    Äänestä

  • päivä vaan kirjoitti:

    tuota tuoreruokaa.

    Moikka.
    Kyllähän oisi hyvä, jos olisi tomaattia, salaatti, kurkkua tai jotain tuoretta.

    Äänestä

mutta kyllä olisi hyvä antaa.Näin kesällä voi antaa vaikka voikukanlehtiä..

Äänestä
  • antaa.

    Äänestä

  • antaa.

    Äänestä

onko aivan pakko antaa tuoreruokaa joka päivä? Saan kysymyksestäsi käsityksen että et haluaisi tai jaksaisi antaa joka päivä. Kyllä minä ainakin annan joka päivä.

Äänestä

Syöthän sinäkin jokapäivä lämpimän aterian marsuille se on melkein sama asia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minäpä minä kirjoitti:

onko tuoreruokaa aivan pakko antaa marsulle joka päivä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu