Amilo Fujitsu

Mulla toi Fujitsun Amilo kannetta käy todella kuumana. Onko siihen mitään neuvoa?
Jos ei ole neuvoa nii ei siinä sitten mitää koska käyn minä itsekin kuumana.......
2689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kaikki mallit...
putsaa ilman ottoaukot esim paineilma (sellainen spray pullo elektroniikka liikkeestä) myös imuria voi hyödyntää...omasta koneesta tuli iiiiiiso villakoira



mikäli amd64 prossulla niin
lueppa
http://www.silentpcreview.com/article231-page1.html

sitten vaan haet crystalcpuid ohjelman ja tuunaat koneen käymään pienemmillä jännitteillä

Äänestä

Sieltä alempaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amilo Fujitsu kirjoitti:

Mulla toi Fujitsun Amilo kannetta käy todella kuumana. Onko siihen mitään neuvoa?
Jos ei ole neuvoa nii ei siinä sitten mitää koska käyn minä itsekin kuumana.......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu