mites ton phone toolsin kanssa, että oon asentanut ja kännykkä on kaapelis, mutta väittää, ettei ole kytketty. niin mitäs tehdä?
Razr V3
onkkelmallinen
31049
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla se ainakin toimii syystä tahi toisesta ainoastaan toisessa portissa. Siihen toiseen jos erehdyn kytkemään, niin virheilmoitusta pukkaa.
mä oon käyny kaikki portit läpi eikä toimi missään :/ voisko se bluetooth olla sit toimiva vaihtoehto.. et joutus eka hankkiin sen usbiin laitettavan bluetooth namikan. ja silleen???
Meikäläisellä herjaa samalla tavallla,kerran on onnistunut yheys,puhelimen ja pc:n kanssa.Näppäimistön valokin pätkii, aika ilkeä valottomassa tilassa.Kaiutin särisee,ja pätkii.Samaten puhelut katkeavat ihan omia aikojaan.Taitaa olla puhelin jo susi syntymästään saakka."Moni kakku päältä kaunis"Pitänee paikkansa.Oli muuten ensimmäinenja viimeinen motorola.