Syncro 2.5 bensa

Kiinnostaa tommonen transporter/caravelle T4 syncro 2.5 pensakoneella. Malli lienee sama -94 -jotain -99 Millainen kone on, 5 vai 4 pyttynen? Tehoja kuuluu olevan 110 heppaa, mistähän vuosimallista lähtien sama kone?

Miten kulutuksen laita? Vois veikata että soppa kelpaa, mutta onko kokemuksia?

Syncro lienee ihan toimiva ratkaisu...
13129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

5 pyttyinen kone, tehoja on se 110heppaa, aika laiska peli mutta tehokkain T4 koppasista. Automaatti vaihteisena, ilmastointi päällä kesäkelillä ei pääse alle 15 litran satasella. Tuota konetta ollut ainakin T4 kopassa -92 lähtien. Kone ihan ok, vitonen käy aina vähän oudosti mutta toimiva malli se on. Vitosbensoja oli aikoinaan myös 86 mallin passatissa. Syncrosta ei kokemuksia. Caravelle kuuluu korkeimpaan vakuutusmaksuluokkaa liikennevakuutuksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko kokemuksia kirjoitti:

Kiinnostaa tommonen transporter/caravelle T4 syncro 2.5 pensakoneella. Malli lienee sama -94 -jotain -99 Millainen kone on, 5 vai 4 pyttynen? Tehoja kuuluu olevan 110 heppaa, mistähän vuosimallista lähtien sama kone?

Miten kulutuksen laita? Vois veikata että soppa kelpaa, mutta onko kokemuksia?

Syncro lienee ihan toimiva ratkaisu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu