turbo kit

saako turbo kitin ääntä vaimennettua esim jos laittaa jtn villaa änäriin
4245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

änkkä siis vakio putken änkkä alentaa hieman tehoja mutta myös ääntä

Äänestä
  • mut sopiiko se siihen

    Äänestä

  • agdag kirjoitti:

    mut sopiiko se siihen

    vitun urpo siel on jo villat

    Äänestä

  • ==DD kirjoitti:

    vitun urpo siel on jo villat

    mut vitun urpo ne ei riitä ja sit viel toi vakio änärin jos laittas ni se menee ihan jumalattoman pitkälle

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


trgsx kirjoitti:

saako turbo kitin ääntä vaimennettua esim jos laittaa jtn villaa änäriin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu