Renault + sony soitin

Mitenkäs onnistisi asentaa sonyn soitin renaultiin niin että rattiohjainta voisi käyttää ja auton omakin näyttö toimisi radion kanssa ?
2298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

itse 307 pösöön blaukkarin soittimen ja ostin johtosarjan jolla viiksi alkoi toimimaan (johto aktivoi vain viiksen) näytössä ei mäy radion kanavat eikä tarvitsekaan näkyä koska soittimen näyttö on parempi. Väittivät useammassa paikassa että uusi soitin vaatii aina jonkun välijohdon koska pösön sähköt on toteutettu väylä-tekniikalla, rellusta en tiedä

Äänestä
  • Kiitos, mistä sellaisen johdon voi hankkia, merkkiliike ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piia-maria kirjoitti:

Mitenkäs onnistisi asentaa sonyn soitin renaultiin niin että rattiohjainta voisi käyttää ja auton omakin näyttö toimisi radion kanssa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu