tomb chroniclesta

Olen kentässä the submarine ja menny ilmastointikanavia pitkin paennut huoneesta ja nyt olen jossain kokkihuoneessa missä joku kokkki riehuu puukon kanssa, mitäs siellä pitäisi tehdä?
2272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hiivi kokin taakse, niin ettei kokki huomaa, ota sorkkarauta ja täräytä siltä taju kankaalle.

Äänestä

vihdoin löyty tän pelin pelaaja. sun kysymykseen en osaa vastata koska olen itse jumissa jo aikasemmassa kohtaa :I Sellainen kohta jossa katossa heiluu tukki ja siinä on niitä jotain kyyhkyspatsaita. olen saanut vasta toisen patsaan "käännettyä" mutta mistä toisen saa ? vai saako sitä? ja miten tukin ohi pääsee ? en pääse tästä kohtaa mihinkään :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaasis kirjoitti:

Olen kentässä the submarine ja menny ilmastointikanavia pitkin paennut huoneesta ja nyt olen jossain kokkihuoneessa missä joku kokkki riehuu puukon kanssa, mitäs siellä pitäisi tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu