Kanin ruuasta

Tietääkö joku että saako kanit syödä koiran nappulaoita???
5247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eivätkö ne ole hyvin rasvaisia ja niissä on kaikkea mahd. aineita, mitä kani ei voi syödä. Koirahan syö lihaa, pupu ei syö, tässä on jo iso ero näissä eläimissä, joten en antais..

Äänestä

Koiran ruoka on koirille ja kanin ruoka kanille!Maalaisjärkeä on lupa käyttää =D

Äänestä

Kanit ovat täysin kasvissyöjiä, eli niille ei mitään mikä sisältää liha- tai maitotuotteita.

Äänestä

ei tietenkään saa..

Äänestä

Kani on täys kavissyöja joka ei syö mitään liha-maito tuotteita!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S|peedy kirjoitti:

Tietääkö joku että saako kanit syödä koiran nappulaoita???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu