Wäinön öljy

Mitäs öljyä käytätte wäinö 800? onko kokemuksia Gulfin öljystä, että passaako kyseiseen pyörään? Ja viellä tämmöinen kysymys tankkaatteko 95 vai 98 oktaanista?
1378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Gastrolin öljyä konees 39000, 15w50 ja hyvin toimii, tosin vaihdettu aina 3500 välein ja joka toisella kertaa suodatin. Ja 98 on paree, käy mukavammin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wäinöläinen kirjoitti:

Mitäs öljyä käytätte wäinö 800? onko kokemuksia Gulfin öljystä, että passaako kyseiseen pyörään? Ja viellä tämmöinen kysymys tankkaatteko 95 vai 98 oktaanista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu