volume muuttuilee

mistä vois johtua et kun kuuntelee auton musiikia niin yhtäkkiä tulee sllaisia volume piikkejä et kuuluu ihan sikalujaa ja sit välillä menee aiva hiljaaselle...voisko syy olla liian pienen/huonos laturis ku akku on uus ja järjestelmässä on konkkaki..
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuleeko ne piikit kuunnellessa radiota vai levyä? Jos radio, niin sitten tarkasta antennijohto ja liitokset kummastakin päästä.

Äänestä
  • muijan autossa oli aikoinaan samaa vikaa, virtajohto oli huonosti liittimessä kiinni, sen ku laitettiin kunnolla niin jo toimis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nicuuuu_88 kirjoitti:

mistä vois johtua et kun kuuntelee auton musiikia niin yhtäkkiä tulee sllaisia volume piikkejä et kuuluu ihan sikalujaa ja sit välillä menee aiva hiljaaselle...voisko syy olla liian pienen/huonos laturis ku akku on uus ja järjestelmässä on konkkaki..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu