Fiat 640 DT 4 veto

Minkälainen on tommonen -77 malli metsäajoon. Mitä vikoja tuon ikäsessä ja mitä osat maksaa. Onko vaihteisto, kytkin tms vikoja. Minkäarvonen on kopilla ilman muuta.
43422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jäykkä on!!!

Äänestä

semmosella on ajettu puita paljon metsästä.
ei tartte varoa risuja ja muita koska ei ole alustassa mitään särkyvää niinkuin nyky vehkeissä.
meilläkin on 9900 tuntia ajettu aukaisematta ja ei ole lopun merkkejä.
kankia ehkä mutta kääntöjarrut kun on kunnossa niin pärjää.
tekniikka on normaali käytössä idiootti varmaa.
eikä nuo osatkaan ole kalliita ku kattelee ikh:n kuvastoa.

Äänestä
  • Hinnat. Mitä maksaa kytkinlevy.

    Äänestä

  • Eiköhän siellä alla oo se etuveon kartaani että kyllä siinä varomista on jos ei laita jonkunlaista panssaria tai rautaa sen päälle suojaks. Ja siinä maavarassa ei oo kehúmista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakkulan isäntä kirjoitti:

Minkälainen on tommonen -77 malli metsäajoon. Mitä vikoja tuon ikäsessä ja mitä osat maksaa. Onko vaihteisto, kytkin tms vikoja. Minkäarvonen on kopilla ilman muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu