Tietäsikö joku täällä jonkun kivan saunan, edullisen sellaisen, Helsingissä?
Puolet saunoista tuntuu olevan kiinni, toinen puolikas lähtee jostain 200 eurosta ylöspäin...
polttarisauna helsingistä?
5
5806
Vastaukset
- Bakers
Bakersissä oli ainakin mukavat, hienot tilat ja mahtu kerralla 9 neitoa lauteille..:) kannattaa soittaa ja kysellä hintoja (kun en muista niitä enää..) Siellä oli oma baari (jonka juomat maksettiin lähtiessä) ja lisäksi sai tilata pientä purtavaa :)
- Haahuilija74
Autotalon 12 kerroksess aon sauna, jota saa aika halvalla vuokralle. Vehon sauna siis. Ei oo mikään hirveen luksus, mutta ei oo kalliskaan eikä oo uima-allasta, mutt ahuisit näkymät.
- Pirjo1000
Onko kellään yhteystietoja ja tietoa hinnasta? Olen yrittänyt googlata tuloksetta.
- Narzu
Pirjo1000 kirjoitti:
Onko kellään yhteystietoja ja tietoa hinnasta? Olen yrittänyt googlata tuloksetta.
Soittaa Veholle? Jos se on Vehon sauna tai niiden tiloissa, ne varmaan tietää siellä jotain?
- Vaskitsa
www.amoriini.com 'in morsiussaunontajutussa on noista Hesan saunoja ja kuvia yms. Aika erikoisiakin juttuja. Ainakin se suokin sauna ja joku saarisauna oli halvempia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017573
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1075648- 835067
- 1394466
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113160- 522867
- 522779
- 612397
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102384Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.561986