ei kannata pelata runee

Vain ne, joilla ei ole järkeä päässä, pelaavat runescapea. Kannattaa vaihtaa parempiin peleihin, kuten WoW (ehkä kallis, mutta sen arvoinen).
8350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

minulla on melkoisen paljon järkeä päässä,toisin kuin sinulla.Sekö,että pelaa runescapea on typerää?Minusta noin ajattelevat ovat typeriä.Itse pelaan runescapea,guild wars jne.en minä sitä,ettei WoW olisi hyvä,mutta jostain syystä pidän runesta enemmän.Ja huomioi myös tämä seikka:KAIKILLA EI EHKÄ OLE VARAA WoWIIN!

Äänestä
  • en oo niin tyhmä et ostan jonkun pelin sadalla eurolla ja pelaan sitä pari kuukautta ja sit lopetan.

    Äänestä

  • runee ei kannata pelata vaikka ei olisi varaa WoWiin.

    Äänestä

  • iivana-1940 kirjoitti:

    en oo niin tyhmä et ostan jonkun pelin sadalla eurolla ja pelaan sitä pari kuukautta ja sit lopetan.

    1. se peli ei maksaa 100€ vaan 39,90€
    2. jos sen ostaa, sitä ei lopeta parissa kuukaudessa

    Äänestä

englannin tunnilla, yleensä kaikki runessa tarvii hyvän kielipään eli opettele englantia ja mitä vitun järkeä pelata WoWia? Se on ihan hyvä peli mutta joku saatanan 5 $/£ kuukausimaksu.Aika lailla mua pännis jos menis kuussa vitonen niin haloo? ketään kotona?

Äänestä
  • 20€ kuussa. runehan maksaa sen 5.

    Äänestä

  • se ei maksa 5€ vaan 13€ kuukaudessa. rune maksaa 5€ kuukaudessa (membu)

    Äänestä

1. Miks pitäis tuhlata 20euroo kuukaudes johku paskaa wowii johon jää vaa koukkuu ja rahat menee?
2. Rune on ilmanen.
3. Vaik runee ostais membun ni se ois 4 kertaa halvempi.
4. Se johtuu koulusta, ja kavereista miks kaikki vastustaa runee.
5. Runes on "paskat" grafiikat, ja nykyään "High Detail" on wowin grafiikkojen tasoa.
6. Wowi on turhan monimutkanen, runessa maksimi hp 99 mut jossain wowis yli miljoona.. Jo on outoo.
7. Pelatkaa vaikka Warcraft 3 ja ladatkaa siihen DotA, sama asia ku pelasit jotain paskaa wowiis.
8. Rahan tuhlausta ei voi estää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ei runee!!!!!!! kirjoitti:

Vain ne, joilla ei ole järkeä päässä, pelaavat runescapea. Kannattaa vaihtaa parempiin peleihin, kuten WoW (ehkä kallis, mutta sen arvoinen).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu