Teneriffa

Huoneisto hotelli Parque de la Paz.. Millane on paikka,entäs tuo em. huoneistohotelli? 3- oli annettu Aurinkomatkojen sivuilla, joten kai sen pitäisi ihan suhkot hyvä olla.. Mutta käyneiltä olisi silti kiva saada todellista kommenttia paikasta.. onko kukaan ollut siellä tammikuun loppupuolella? 20 c näyttää Aurinkomatkojen sivut, mutta eihän sitä tiedä... No kiitos jos joku vastailee..
3918
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Puhutko paremmin espanjaa kuin kirjoitat suomea?

Äänestä

Hola! Mukavan hotellin olette varanneet. Olimme viime jouluna ja pidimme kovasti. Paikkana keskeinen...iltaisin oli suht rauhallista..viimeistään 23-24 hiljeni kaikki ruokapaikat vierestä. Suosittelen erityisesti kiinalaisia..ne olivat aina hyviä ja hyvä ruokapaikka löytyy hotellin korttelin toiselta puolen..mentiin kulmasta sisään. Henkilökunta oli mukavaa..hotellin ravintolassa sisällä emme käyneet mutta allas-alueen välipalat olivat ok..paitsi en suosittele kanaa oli sitkeää..Muksut viihtyivät hyvin. Uima-allas vesi virkistävää:)Rannalle oli lyhyt matka ja lähin mercado 150m..Huoneistossa oli perustarvikkeet..itse otan aina kunnon keittiöveitsen mukaan..toivotan teille mukavaa matkaa...me menemme jouluna Vista Suriin meren rantaan:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Playa de las Américas kirjoitti:

Huoneisto hotelli Parque de la Paz.. Millane on paikka,entäs tuo em. huoneistohotelli? 3- oli annettu Aurinkomatkojen sivuilla, joten kai sen pitäisi ihan suhkot hyvä olla.. Mutta käyneiltä olisi silti kiva saada todellista kommenttia paikasta.. onko kukaan ollut siellä tammikuun loppupuolella? 20 c näyttää Aurinkomatkojen sivut, mutta eihän sitä tiedä... No kiitos jos joku vastailee..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu