Bi-henkilöille kysymyksiä

Mikä kiihottaa teitä samassa sukupuolessa? Entä mikä ei? Oletteko harrastaneet seksiä saman sukupuolen kanssa? Ja tähän malliin.. Kertokaa kokemuksianne, immeiset. ^^

Itse kiihotun rinnoista sekä ihan puheista ja kuvitelmista. Aika herkästi itse asiassa. En ole vielä harrastanut bi-seksiä, mutta vielä joskus aion.
6878
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se jo että tytöt on paljo nätimpii ku pojat. En ole harrastanu seksiä, ku en ole vielä seurustellu tytön kaa :(
Sitä paitti poikien kalut ei ole koskaan ollu kovin houkuttelevan näkösii.....
Tytöillä on rinnat ja ihanampi luonne.

Äänestä

Mulla samoin ku Bohemilla.

Äänestä

Mulla on erinlaisia mielikuvia siitä miten harrastan seksiä tytön kanssa. Ja ne saa mut kiihottumaan..totta vie..
Jos tyttö on persoonallinen oma ittensä..sulonen..nätti omalla tavallaan jne. mä vaan jotenki meen sekasin. En oo kyllä vielä kokenu seksiä edes miehen kanssa mutta on mulla aikaa..oon päättänyt että mihinkään ei ole kiire. Se tapahtuu sitten kun on sen aika ja mä tunnen olevani oikeesti valmis oli se sitten mies tai nainen.

Äänestä

Pojat/miehet on paljon reilumpia ja mukavampia jne. Ja kun poika tietysti tietää aika hyvin mitä toinen poika haluaa ilman mitään kummempia oppimisia ja muutenkin ajatusmaailmat on sillain lähempänä, eikä mitään muovi juttuja.

Et jotenkin se vaan kiihottaa sillain erityisesti.. en osaa sen kummemmin sanoa. Niin ja sit tietysti orgasmi on erilainen ja paljon voimakkaampi kun se tulee "sillä tavalla".. jos ymmärrät mitä tarkotan.

Äänestä
  • Juh.. Ymmärrän ton "sillain"..

    Äänestä

  • eräs vain kirjoitti:

    Juh.. Ymmärrän ton "sillain"..

    juu oon kans bi ja muo kiihottaa
    Pojissa:nännit, lihakset, perse ja penis
    Tytöissä:Rinnat, perse ja pillu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eräs vain kirjoitti:

Mikä kiihottaa teitä samassa sukupuolessa? Entä mikä ei? Oletteko harrastaneet seksiä saman sukupuolen kanssa? Ja tähän malliin.. Kertokaa kokemuksianne, immeiset. ^^

Itse kiihotun rinnoista sekä ihan puheista ja kuvitelmista. Aika herkästi itse asiassa. En ole vielä harrastanut bi-seksiä, mutta vielä joskus aion.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu